חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ילדים >> התפתחות הילד / אבחונים >> משחקים התפתחותיים וצעצועים >> פיתוח יצירתיות על ידי הפעלת בובות

פיתוח יצירתיות על ידי הפעלת בובות

הילדים אוהבים להמחיז ולהעלות הצגות באמצעות בובות וחפצים? השנה הם יוכלו לטפח את כישוריהם הטבעיים, להנאת ההורים וכל בני המשפחה. חוגים חדשים, מיוחדים לילדים, לפיתוח היצירתיות והדמיון באמצעות בניית והפעלת בובות, נפתחים החל מנובמבר במרכז לתיאטרון בובות בחולון.

המרכז לתיאטרון בובות פותח לילדים צוהר לעולם הקסום של תיאטרון הבובות, המהווה צומת בה נפגשות אמנויות הבמה עם האמנויות הפלסטיות.

החוגים מיועדים לגילאי א-ו [בשתי קבוצות גיל] וכוללים כ-30 שיעורים במהלך כל השנה. המפגשים יכללו פעילות חווייתית כהכנה ליצירה וכן פעילות יצירה של בובות, ביקורים במוזיאון לאמנות תיאטרון הבובות, תרגילי משחק והפעלה, משחק עם דמויות וחפצים, המחזה והקראת סיפור, פעילות מוזיקלית בשילוב בובות ופעילות חברתית.

כל קבוצת גיל תעסוק ביצירות שונות.

תיאטרון בובות לילדים – קבוצה צעירה לילדי כיתות א'-ג': הילדים יצרו באופן אישי וקבוצתי בובות תיאטרון, המבוססות על סיפורי ילדים קלאסיים, אגדות עמים, סיפורים מן העידן המודרני וסיפורי פסלים וציירים.

מדריכת החוג תשים דגש על סיפורים ואגדות, יצירה מתאימה והמחזה פשוטה על ידי הילדים עצמם, כאשר המטרה היא הזדהות עם הדמות שיצרו ופיתוח יכולת ליצור דו-שיח בין הדמויות.

תיאטרון בובות לילדים – קבוצה בוגרת לילדי כיתות ד'-ו': הילדים יצרו בובות בהשראת אגדות עמים, יצירות מוסיקליות וסיפורי אמנים. היצירה תחל מאיור דו-ממדי והעברתו ליצירה תלת מימדית ובהמשך עיצוב תפאורה והמחזה של סיפור [סיפור קיים או על פי יצירה]. בין השאר, יצרו במהלך השנה בובות שטוחות, בובות מגזרי עיתונים, בובות פה מצלחות, בובות גרב, בובות כפפה מכדור קלקר וגבס, או עיתון וסרטי דבק ואביזרים נוספים.

החוגים בהדרכת סיגל גרוס ואלה לוינגטון, שתיהן בוגרות בית הספר לתיאטרון בובות בחולון ובעלות תואר וניסיון בחינוך ובעבודה עם ילדים.


  כתובת:   
  

          לחץ/י לקבלת מידע נוסף וליצירת קשר                         ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved