חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- נסיעה לחוויה רומית קדומה בעין יעל ירושלים

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ארועים מענייניםתערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון
כשהאור פגש את הצל - תערוכה אינטראקטיבית חדשה במרכז בגובה העיניים, שלוחת מוזיאון הילדים בחולון - תערוכה ייחודית בה נושא המוטיבים של האור והצל מתבטא ביצירותיהם של אמנים ידועים ומומחש בפעילות תיאטרלית ומוסיקלית - אוקטובר 2009 עד פברואר 2010 האמנים המשתתפים: ברנרדו שקולניק, צדוק בן דוד, דגנית ברסט, חווה ראוכר, אורי ניב, נורית צרפתי, ציפורה נאמן, פרופ' שאלתיאל, רינה דרור
  פרטים נוספים:

כשהאור פגש את הצל הינה תערוכה חדשה הפותחת את השנה ב'בגובה העיניים' המרכז החווייתי לילדים לתיאטרון, מוסיקה ואמנות, שלוחת מוזיאון הילדים בחולון.

התערוכה מתקיימת בחודשים אוקטובר עד פברואר 2010.
בתערוכה נחשף הקהל הצעיר ליצירות אמנות בהן קיימים המוטיבים של אור וצל מהיבטיו השונים ובתוך המסע הזה בארץ האור והצל משולבת פעילות משלימה הכוללת תיאטרון, מוסיקה ויצירה עצמית.

האם בלי אור יכול להיות צל? שואל הצל בהצגה המוסיקלית הפותחת את הביקור בתערוכה. התשובות לשאלה נפרשות כאשר הילדה בעלת הילדה מזמינה את הילדים הצל מזמינה את הקהל להצטרף אליה ואל הצל למסע מיוחד בארץ האור והצל, ארץ קסומה בה הכל אפשרי.במסע המיוחד פוגשים הילדים את פסל התאורה, של האמן הבינתחומי ברנרדו שקולניק, המחביא בתוכו את שלל צבעי הקשת ומעורר את האסוציאציות האישיות של כל אחד מהילדים, הצל המצויר בצבעי שמן על קנבס בציורה של הציירת חווה ראוכר בעזרתו הם מגלים את סיפורה של הדמות הראשית המתוארת בציור, פסלי צלליות הגזורים ממתכת של האמן אורי ניב, מגזרות מנייר של ציפורה נאמן, צלליות תיאטרון מאינדונזיה ומגזרות ההופכות לאיור בספר, פרי יצירתה של המאיירת נורית צרפתי, האור העובר בשלל צבעים דרך זכוכיות הויטראז'ים והפיסוליים של האמן הוותיק פרופ' יוסף שאלתיאל, רכבת של צילומים לאורך הקירות בהם בעזרת טכניקה מעורבת 'הקפיאה' האמנית רינה דרור את משחק האורות והצללים המשתקפים בחלונות הרכבת ויצירות של האמן צדוק בן דוד והאמנית דגנית ברסט הממחישות את מוטיב האור והצל ופותחת בפני הילדים עולם דימויים עשיר. החשיפה ליצירות ולטכניקות העבודה השונות מאפשרות לילדים לתת חופש לדמיונם וליצור יצירה אישית בסדנת היצירה, בתוכה יוצא הצל לטיול רב הרפתקאות.

התערוכה מתקיימת בחודשים אוקטובר 2009 עד פברואר 2010: מרכז בגובה עיניים, רח' אוסישקין 11 חולון,5016160 03

הפעילות מיועדת לילדים בגילאי 3 עד 8
לקבוצות - בכל ימות השבוע
לקהל הרחב [בתאום מראש] -בשבת הראשונה של כל חודש ובחופשות לימודים וחגים
מחירים: 45 ₪ לילד 20 ₪ למבוגר.


   ילדיםעמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved