חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ילדים >> לקראת לידה >> הדרכת הורים >> יפעת צאיג

יפעת צאיג

המרכז לפריון, הריון והורות, הראשון והיחידי מסוגו בארץ. המרכז נותן פיתרון וליווי מקיף עבור פריון, בעיות פוריות וטיפולי פוריות. המרכז מציע אבחון מקצועי, ידע ושירותים בתחום פריון ופתרונות נוספים עבור בעיות פוריות מבחינה אלטרנטיבית, פיזית ונפשית.

המרכז צמח מתוך סיפורה האישי של יפעת צאיג והתמודדותה עם בעיות פריון. המרכז נועד לעזור לזוגות וליחידים לקצר את התהליך של טיפולי הפוריות על ידי אבחון מקצועי וליווי המשלב פתרונות מערכתיים המקלים ומקצרים את תהליך הפריון באופן משמעותי.

המרכז לפריון והריון מלווה את הזוגות והיחידים מתכנון ההריון, דרך ההריון והלידה. במרכז ניתן לעבור את ההריון בצורה חוויתית ופעילה מבחינה אישית זוגית וחברתית וכמו כן ישנה האפשרות להכין את הגוף, הנפש והזוגיות לקראת הלידה. המרכז שם את הזוג במרכז, מתוך הבנה שרוגע נפשי וטיפול נכון הוא הגורם המכריע במימוש הפוטנציאל לכניסה להריון ולהורות נכונה.
מטרתו של המרכז להוות בית חם להורים ולהורים לעתיד לאורך כל הדרך.

במרכז לפריון מאמינים כי לכל אישה וזוג נוסחה משלו להשגת הריון. השלב הראשון כדי לקצר טיפולי פריון הוא איתור הבעייה. במרכז יוכלו לאתר עבורכם את הדרך הטובה והקצרה ביותר להשגת הריון מתוך הבנה מערכתית של גוף האדם והנפש על תהליך הפריון. האבחון והטיפול המערכתי מאפשר קיצור משמעותי של התהליך והחוויה המתלווה אליו. במרכז תקבלו תמיכה והתייחסות אישית המלווה בהנחייה והכוונה לפתרון הנכון ביותר עבורכם בהתמודדויות הפיזיות עם בעיות פוריות והתהליך הנפשי המלווה טיפולי פוריות.
40% מהלקוחות שטופלו לפי שיטתה של יפעת צאיג נכנסו להריון תוך 3 חודשים!!! ההריון מהווה חוליה מקשרת להורות הראשונית. בקורס ההכנה ללידה אנו שמים את הדגש על התהליך הרגשי והפיזי אותו עובר הזוג כגורם משפיע על תהליך ההורות ושם את ההורה במרכז מתוך הבנה כי הרוגע הנפשי של ההורה מהווה גורם מכריע בהורות נכונה.


  כתובת:   תל אביב
  
   דף הבית

          לחץ/י לקבלת מידע נוסף וליצירת קשר                         ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved