חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ילדים >> עיצוב חדרי ילדים >> עיצוב חדרי ילדים >> קנגרו

קנגרו

עובדת היותו אב לשני ילדים קטנים, ואהבתו העזה לעץ יחד עם יצירתיות רבה, מקצועיות ופשטות, הביאו את עודד לוין לפתוח את חברת 'קנגורו'.
'מעצם היותי אבא' אמר עודד 'אני מכיר ילדים, יודע מה הצרכים שלהם, איך לבנות להם חדר שהוא גם בטיחותי עבורם, וגם משלב בין יופי, פשטות ופונקצויאליות. אני מקפיד תמיד, בראש ובראשונה על בטיחות, לכן מעקה הבטיחות למיטות הוא מחד חזק ומחוזק מספיק ומאידך ניתן לפירוק יומיומי, בצורה פשוטה למדי. גם הבחירה בשימוש בצבעים שהם על בסיס מים, מקורה בחשיבות הבטיחות מעל הכל', עודד משתמש אך ורק בצבעים שהם על בסיס של מים, כולל ציפוי הלקה הבא על הרהיטים, הצבעים אינם רעילים, לא מדיפים רעלים ומיועדים במיוחד עבור ילדים.

סגנון הריהוט מאופיין בקווים ישרים, המשולבים עם מסיביות עיצובית. הניגוד בין הרהיטים הכבדים, המסיביים לבין הצבעוניות הרכה , הפסטלית, הוא שמוליד תוצאה כל כך ייחודית ומעניינת.
וזו גם הסיבה שהרהיטים של חברת 'קנגרו' גדלים ביחד עם הילד, חדר תינוקות משתנה במהירות לחדר ילדים, וזה עתיד להשתנות לחדר המיועד לנוער, הצרכים משתנים ומתווספים צרכים חדשים. מקומות האכסון והחלל הסובב נותנים פתרונות אכסון, מאכסון לחיתול התינוק ועד לאכסון הטלויזיה והממיר לנוער.
בעזרת שינוי הצבעוניות בלבד הופך חדר תינוקות מתקתק לחדר לנער מתבגר מבלי שעיצוב הרהיט שונה כהוא זה.
זו גם הסיבה שקהל לקוחותיו מגוון כל כך, מהורים טריים לתינוק בן יומו המזמינים שידת החתלה ועד לאנשים מבוגרים המזמינים חדר שינה.

יחס אישי, סבלנות ותכנון המותאם אישית לכל לקוח ולקוח, הם המניבים תוצאות ייחודיות, הנותנות הרגשה של 'רק לי יש כזה'. העובדה שכל לקוח יכול לעצב בעצמו את הרהיט כמו שהוא ראה, כמו שהוא חלם, יחד עם שילוב הידע, המקצועיות והניסיון של עודד נותן בסופו של התהליך, רהיט מושלם, יחיד במינו, שהותאם באופן אישי, לסגנון ולצרכים של אותו לקוח.
מעבר לרהיט עצמו, עוזר עודד בתכנון ועיצוב חלל החדר כולו,ודואג להתאים לא רק את הרהיט שהוזמן אלא את כל שלל הרהיטים והפריטים בחדר, האחד לשני. דבר הנותן תוצאה הומוגנית שלמה המדברת באותה שפה עיצובית.
הרבה מהפריטים הנלווים ניתן למצוא בחנות עצמה, כגון וילונות לחדרי ילדים, אהילים, מצעים, ועוד שלל רחב של מתנות, תיקים לאם הטריה, מנשאים, תמונות וכו'...

מעבר לביקור החוויתי והנעים בחנות עצמה, תמיד אפשר למצוא הפתעות בקופסת החמישים אחוז הנחה העומדת בפתח החנות.  כתובת:   רחוב מסדה 16, חיפה
  
04-8666124
050-2240924
   דף הבית

          לחץ/י לקבלת מידע נוסף וליצירת קשר                         ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved