חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ילדים >> התפתחות הילד / אבחונים >> משחקים התפתחותיים וצעצועים >> מנורה קסומה - לשיקום ילדים חדש בגרין סנטר

מנורה קסומה - לשיקום ילדים חדש בגרין סנטר

ה'גרין סנטר', מרכז שיקום אקולוגי לנפגעי נפש, משיק מנורה קסומה ואקולוגית המיועדת לחדרי ילדים ועוצבה בשיתוף פעולה עם המעצבת מיכל כהן.

המנורה הקסומה, מיועדת לחדרי ילדים ומשלבת בתוכה ערכים חברתיים וסביבתיים. היא מיוצרת על ידי ה'גרין סנטר', מרכז שיקום אקולוגי לנפגעי נפש והינה אחת מתוך מגוון מוצרים הנעשים בשיתוף פעולה עם אמנים ישראלים.

כחלק מתהליך שיקום לנפגעי נפש, משיק ה'גרין סנטר' מנורה אקולוגית המיועדת לחדרי ילדים ובתוכה קסם. במבט ראשון היא נראית כתמונה ססגונית לחדרי ילדים, אך למעשה התמונה היא מנורת קסם שכאשר מדליקים אותה מופיעות דמויות נוספות שהופכות את התמונה לסיפור. למשל, ילדה יושבת על ספסל בגן, וכשנכבה האור הילדה נעלמת והגן הופך שומם. או אוטובוס ריק המתמלא ילדים וחיות ברגע הדלקת האור.

כל החומרים נבחרו בקפידה על מנת לתת מענה איכותי ואקולוגי. המסגרת עשוייה עץ, התמונה עשוייה קנבס והמנורה היא מנורה חסכונית באנרגיה בעלת אורך חיים ארוך במיוחד.

ה'גרין סנטר' הינו מרכז שיקום אקולוגי לנפגעי נפש הפועל כשלוש שנים, אך רק כשנה אחת במתכונתו הנוכחית. המרכז ממוקם באזור רמת גן והוקם על ידי 'תעסוקת השני' שהיא עמותה ללא מטרות רווח. המרכז מספק תעסוקה לכ- 60 משתקמים המתמודדים עם מחלות נפש שונות ומעניק להם את האפשרות לעסוק במגוון רחב של עבודות יצירה. כמו כן המקום מתפקד כעסק לכל דבר. במקום קיים מענה טלפוני המאויש על ידי אחד מהמשתקמים, כמו כן איש השיווק של המוצר הינו נפגש נפש הנמצא בהשתקמות. עבודות המחשב מתבצעות על ידי משתקמת שעברה הכשרה מתאימה. בעתיד מתוכנן מערך שליחויות שיתבצע על אופניים למען שמירה על איכות הסביבה שיבוצע על ידי אנשי המקום.

ייחודו של ה'גרין סנטר' הוא ביצירת קשרי עבודה ושיתוף פעולה עם מעצבים ישראליים וגופים עסקיים שונים בייצור מוצרי נוי אקולוגיים. שיתוף הפעולה עם המעצבים מאפשר למשתקמים לעסוק במגוון רחב של עבודות שגם יוצרות יותר עניין וגם מאפשר להם לשפר משמעותית את שכרם. כל הרווחים מהמכירה מועברים ישירות למשתקמים, כל אחד עפ'י ההספק והיכולת.

אחד משיתופי הפעולה האחרונים הוליד את הרעיון למנורה הקסומה. המנורה עוצבה על ידי מיכל כהן במיוחד עבור ה'גרין סנטר' והיא משלבת בתוכה ערכים סביביתיים וחברתיים.

מחיר:149 ₪


  כתובת:   
  
ניתן להשיג: 'גרין סנטר' רחוב הירדן 35 בני ברק או בטלפון 03-6196142
כמו כן, ניתן להזמין את המוצר בטלפון המופיע והמוצר ישלח עד בית הלקוח.

          לחץ/י לקבלת מידע נוסף וליצירת קשר                         ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved