חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


רוצים להצליח במתמטיקה? תחשבו חיובי עם אינטל

החברות אינטל, טבע, פיליפס, מארוול, קודאק, אג'ילנט ויבמ משיקות את תוכנית 'חושבים חיובי+' שמטרתה קידום החינוך בתחום המתמטיקה והמדעים בבתי הספר התיכונים ברחבי הארץ באמצעות מתן שיעורי עזר לאורך שנת הלימודים. הדרך הבלתי אמצעית הזו מעלה את הדימוי של בני הנוער בעיני עצמם ובעיני סביבתם ותורם להישגים הלימודיים.

בשנת הלימודים הנוכחית, כ- 340 מתנדבים - מרביתם עובדי אינטל, יסייעו ל- 480 תלמידים מכל רחבי הארץ לשפר את הישגיהם בבגרות וזאת באמצעות מתן שיעורי עזר לתלמידים במהלך שנת הלימודים. התוכנית הוכיחה בשש שנות פעילותה עלייה משמעותית בהישגי התלמידים. השנה תפעל התוכנית גם במגזר הערבי.

משה חזות, מנהלה הכללי של המרכז הקהילתי בנווה יוסף בחיפה אומר: 'תוכנית 'חושבים חיובי+' העלתה את ציוני התלמידים ב-28% כך שתלמיד שבעבר קיבל ציון 70 עומד כעת על קרוב ל- 90'.

'הישג ענק נוסף בתוכנית הוא שמיטב העובדים של חברות ההיי-טק מלאי רצון טוב לוקחים את האחריות והשותפות לעתידם של בני הנוער בקהילה, ופורשים בפניהם את כל הידע שלהם מתוך דאגה כנה ואחריות אמיתית. הדרך הבלתי אמצעית הזו מעלה את הדימוי של בני הנוער בעיני עצמם ובעיני סביבתם ותורם להישגים הלימודיים במידה רבה”, מבהיר חזות.

התוכנית, שהחלה באינטל פתח תקווה לפני כ-6 שנים, הפכה מאז לתוכנית לאומית שפועלת בקואליציות עסקיות ברחבי הארץ ובכל הקמפוסים של אינטל ישראל - בקריית גת, פ'ת, ירושלים וחיפה, היא הוצגה לאחרונה בכנס רעננה [כנס למדיניות ההיי-טק הלאומית] ואומצה על ידי חברות נוספות כתוכנית התנדבות.

חברת אינטל הוקמה בסנטה קלרה, קליפורניה, בשנת 1968 על ידי גורדון מור ורוברט נויס. ב-1971 הציגה אינטל את המעבד הזעיר הראשון, וכך יצרה את מהפכת המחשוב ששינתה את העולם. אינטל, המובילה העולמית בחדשנות בתחום הסיליקון, מפתחת טכנולוגיות, יוזמות ומוצרים, המקדמים את האופן בו אנשים חיים ועובדים.

אינטל מעסיקה כיום 85,000 עובדים בעולם כולו ומספקת לתעשיית המחשבים מוצרי תקשורת ותוכנה, לוחות-אם, וכמובן, מיקרו מעבדים. אינטל פועלת בישראל משנת 1974. החברה עוסקת בעיקר בפיתוח וייצור מוצרי רשת ותקשורת ומיקרו מעבדים. לחברה 4 מרכזי פיתוח [חיפה, יקום, ירושלים, פתח תקווה] ו- 2 מפעלי ייצור [קרית גת וירושלים], והיא מעסיקה כ-6,200 עובדים ישירים ועוד כמה אלפי עובדים חיצוניים.

בתמונה: התלמידים נופר דוגין ואיתי שלום תלמידי י'ב, תיכון גולדה בפ'ת.

מידע נוסף ניתן למצוא באתרי החברה:
אינטל העולמית - www.intel.com אינטל ישראל - www.intel.com/il

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved