חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- נסיעה לחוויה רומית קדומה בעין יעל ירושלים

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


מתנות לילדים העולים לכתה א'

עם סיום שנת הלימודים בגני הילדים נוהגים וועדי ההורים לרכוש שי לכל ילד, כמתנת פרידה מן הגן. בגני חובה מדובר בפרידה משמעותית ומרגשת במיוחד כאשר הילדים הצעירים עוזבים את המסגרת של גן הילדים כליל ועולים לכתה א'.

ברכישת מתנה לילדי הגן חשוב ראשית להביא בחשבון את התקציב המיועד אשר נשען על איסוף הכספים מן ההורים בתחילת השנה ועומד במרבית המקרים על סדר גודל של 30-50 ₪ לילד. במקביל חשוב מאוד כמובן לבחור במתנה ערכית, שתזכיר ותשמר את הקשר עם הגן שהיווה חממה, אולם גם תהיה שימושית ותעמוד לרשות הילדים לזמן ארוך. ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות למתנות פרידה אישיות שישמשו את הילדים עם סיום גן חובה, עם עלייתם לכיתה א' או במהלך חופשת הקיץ החמה.

מתנות לשימוש בכתה

מי שמעדיף לרכוש מתנה שתשמש את הילד לאורך שנת הלימודים החדשה בבית הספר, יוכל לבחור בין מספר פריטים אשר יתאימו לשימוש עם העלייה של הילדים לכתה א':

1. קופסת אוכל – גם
קופסאות אוכל לילדים בבית הספר הן שימושיות במיוחד כאשר הילד נדרש להגיע לספסל הלימודים עם שתי ארוחות לרוב. מומלץ לבחור בקופסא מחולקת שתתאים לאחסון של שני כריכים, פרי ו/או ירק ותשמור על טריות המזון למשך מספר שעות. בהזמנה מרוכזת לכל ילדי הגן ניתן להזמין ולבקש שם אישי על כל קופסא, מה שיוצר מתנה אישית ומונע אובדן [או לפחות מבטיח השבה לבעלים על ידי המוצא].

2. בקבוק מים - ניתן לרכוש בקבוקים למים קרים בנפרד מקופסאות האוכל או בסט משולב. חשוב לבחור בבקבוק איכותי, אטום שאינו נוזל ובעל יכולת לשמר את קור המים למשך מספר שעות. גם כאן מומלץ לשלב מדבקות ויניל עמידות או הדפסה ישירה של שם הילד על הבקבוקים.

3. מארז צבעים ועפרונות - מתנה שימושית נוספת היא מארז של צבעים לילדים הכול בין היתר צבעי עיפרון, טושים, מרקרים, צבעי מים ועפרונות, להם יזדקקו רבות בכתה א'. ניתן למצוא כיום מגוון מארזים איכותיים, באריזה נוחה לנשיאה ולשימוש, או דווקא לשימוש בבית, מבלי הצורך להוציא את הקלמר ולשכוח דברים.

וגם, מתנות לחופשת הקיץ

מתנות הקיץ הן יותר מתנות לשימוש עונתי עם היציאה אל חופשת הקיץ החמה:

א. תיק חוף - ניתן לרכוש לילדים תיקי שרוך אישיים, כאשר כל תיק יכלול תמונה ו/או שם הילד. תיקי השרוך הם תיקים עמידים אשר מתאימים לבילוי בים או בבריכה, מתאימים להכיל ציוד אישי, מגבת, בקבוק מים, מצופים וכו'.

ב. מגבת אישית - מגבת אישית רקומה הכוללת שם, מגבות מעטפת או הלבשה, אשר משמשות את הילד בנוחות בבילויי הקיץ בים ובבריכה. ניתן לבחור במגבות מהירות ייבוש, מלטפות ונעימות אשר יעניקו לילד חוויית שימוש נעימה במיוחד ושימוש רב פעמי.

ג. מתנפחים - אחת מצורות הבילוי החביבות על ילדים במים היא בעזרת שימוש במתנפחים דוגמת גלגלי ים ואבובים, מתנפחים בתצורת חיות, דמויות ואחרים. ניתן לבחור מתנפח אחיד לכלל הילדים, תוך התאמה לגיל ולגודל ואף מתנפחים בהזמנה והדפסה אישית.


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved