חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


חדשות ילדים: ילדי שכונת פרדס כץ קיבלו במתנה מגרש ספורט חדש ומושקע

ספורטאי העבר טל ברודי ואריק זאבי הגיעו לחנוכת המגרש החדש, תרומת קרן קימת לישראל והקהילה היהודית באיטליה.
נציג ילדי השכונה: עכשיו אני יכול לחלום שאהיה אלוף בג'ודו.

לפעמים חלומות מתגשמים: שיתוף פעולה בין הקהילה היהודית באיטליה, קרן קימת לישראל ועיריית בני ברק, הביא מתנה מתוקה במיוחד לילדי שכונת פרדס כץ, בדמות מועדון ומגרש ספורט חדש ומושקע. אם תרצו 'נס החנוכה' של ילדי השכונה.

סיפור המעשה מתחיל לפני מספר שבועות. כתבת טלוויזיה חשפה את מצבו הרעוע של מועדון הג'ודו הוותיק בפרדס כץ, שהוציא כמה אלופים אולימפים כמו אריק זאבי.

בין אלה שצפו בכתבה היה גם נציג קק'ל באיטליה, שהחליט במקום להרים את הכפפה. הוא גייס לעניין גם את הנהלת הארגון בארץ ואת הקהילה היהודית באיטליה. עוד באותו שבוע התבשר מנהל המועדון כי קרן קימת לקחה על עצמה את שדרוש ושיפוץ המגרש.

עלות שיקום, חידוש ושיפוץ מתחם הספורט נאמדה בכ- 450 אלף ₪, מתוכם קק'ל השקיעה 350 אלף ש'ח ועיריית בני ברק הוסיפה עוד כ- 100 אלף ₪.

מה שהיה נראה מעט דמיוני, הפך שבוע למציאות. טקס חנוכת המועדון ומגרש הספורט בפרדס כץ התקיים ברוב עם, בהשתתפות שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו טלו, כמה מספורטאי העבר המפורסמים במדינה כמו הג'ודוקא האולימפי אריק זאבי וכדורסלן העבר טל ברודי, יו'ר קק'ל אפי שטנצלר, ראש עריית בני ברק הנבחר, הרב חנוך זייברי, ראש העיר היוצא, הרב אברהם רובינשטיין, רמז ממיסטבלוב מאמן נבחרת הג'ודו שבמתחם, ואחרונים חביבים ילדי המועדון ותושבי פרדס כץ.

אפי שטנצלר יו'ר קק'ל אמר באירוע כי 'קק'ל היא אמנם ארגון הסביבתי הגדול ביותר בישראל ואחד הגדולים בעולם, אבל אנחנו גם ארגון חברתי, ואנו פועלים בהרבה פרויקטים למען תושבי בני ברק, רק השנה חנכנו כיתת מנהיגות ירוקה בחצר בית הספר 'רמז', אנו משקמים את גדות הירקון, פרויקט הכולל שיקום צמחייה, טיהור שפכים, ושבילי הליכה עם פינות חמד להנאת הציבור, חנכנו שביל אופניים שמחבר את בני ברק לשביל לאורך הירקון. אני מודה לקק'ל איטליה ולקהילה על נדיבותם, ולעיריית בני ברק על שיתוף הפעולה'.

אלעד, נציג ילדי השכונה הודע לכל העוסקים במלאכת השיפוץ והשיקום ואמר בהתרגשות כי 'אני מאחל לעצמי שאהיה אלוף בג'ודו, כמו שאתם הצלחתם לעשות את מה שהיה נראה לבלתי אפשרי. עם המועדון המחודש הלוואי וגם אני אצליח לעמוד במטרות וביעדים שצפויים לי בעתיד'.

שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו טלו אמר בטקס: 'יש פה דוגמה ליוזמה שהיתה צריכה אוזן קשבת שלא רק מאזינה אלא גם מבצעת, קק'ל הרימה הכפפה והצליחה להניע פרויקט כה חשוב ובזמן שיא. אנו מודיעם לקק'ל על התגייסותה ונדיבותה'.


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved