חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


ההוצאה הממוצעת על קייטנות בקיץ תעמוד על 5,321 שקל

סקר הייטק זון מצא: ההוצאה המשפחתית הממוצעת על קייטנות בקיץ הקרוב תעמוד על 5,321 שקל, בעוד ההוצאות על ילדים עד גיל 8 צפויות לעמוד בממוצע על 2,840 שקל לכל תקופת הקיץ. מהסקר עולה כי ילדים עד גיל 12 צפויים לבלות בממוצע מחצית מחופשת הקיץ בקייטנות [4.2 שבועות] וכ- 18% מילדי עובדי ההייטק בגילאים אלו יבלו את כל יולי-אוגוסט בקייטנות.

לקראת הקיץ המתקרב ועונת הקייטנות שתפתח ביולי, ערך הייטק זון, מועדון הצרכנות של עובדי ההייטק בישראל, סקר באתר האינטרנט של החברה המשמש כפורטל צרכני. במסגרת הסקר אשר הקיף כ-600 עובדי הייטק בעלי משפחות, נבחנו ההוצאות המשפחתיות הצפויות על קייטנות, העדפות לסוגי קייטנות ומשך שהות ילדי העובדים בקייטנות במהלך הקיץ הקרוב.

מהסקר עולה כי ילדים עד גיל 12 צפויים לבלות בממוצע מחצית מחופשת הקיץ בקייטנות [4.2 שבועות] וכ- 18% מילדי עובדי ההייטק בגילאים אלו יבלו את כל יולי-אוגוסט בקייטנות. 4% בלבד מההורים לילדים עד גיל 8 ציינו כי הם לא ישלחו את ילדיהם לקייטנה כלל אלא יעזרו בפתרונות אחרים כמו בייביסטר, עזרה מהסבים ויתר בני המשפחה ושהייה עם בן הזוג השני. גם לגדולים לא יהיה משעמם- 18% מהילדים הבוגרים [13 ומעלה] יבלו במחנות קיץ, סדנאות וקייטנות.

עוד עולה מהסקר כי ההוצאה המשפחתית הממוצעת על קייטנות תעמוד על 5,321 שקל [63% מהשכר הממוצע במשק לפי נתוני הלמ'ס מינואר, שעומד על 8,397 שקל]. ההוצאות על ילדים עד גיל 8 צפויות לעמוד בממוצע על 2,840 שקל לכל תקופת הקיץ, היקף ההוצאה על קייטנות לילדים בגילאי 9-12 הן כ- 3,200 שקל בממוצע וההוצאות על ילדים מגיל 13 ומעלה הן הנמוכות ביותר ועומדות על 1620 שקל בלבד.

באשר לסוג הקייטנה, יותר ממחצית מהילדים עד גיל 8 יבלו הקיץ בקייטנה הקלאסית [מתנ'ס/בריכה], לעומת זאת 60% מהילדים בגילאים 9-12 יבקרו בקייטנות מיוחדות [טבע, ספורט, מדעים וכו'], מתוכם 40% מילדי עובדי ההייטק יבלו בקייטנות מדעים ומחשבים.

הייטק זון הינו מועדון צרכנות קהילתי ראשון מסוגו, אשר שם לו למטרה לתת לעובדי ההייטק בישראל, הטבות בעלות ערך אמיתי בתחום הפיננסי, בתחום הצרכנות וכן בכל הקשור לעולם הפנאי. המיקוד באוכלוסיה מחתך סוציו-אקונומי בינוני עד גבוה, מאפשר למנהלי הייטק זון להציע לחברי המועדון מגוון הטבות בתחומי נישה, דוגמת מסעדות גורמה, מלונות בוטיק, חופשות סקי ועוד.

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved