חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


נתניה התגייסה לגלישה נכונה באינטרנט

חודש ינואר 2010 הוכרז בנתניה כחודש קידום המודעות לשימוש נבון באינטרנט. במהלכו, ובשיתוף פעולה עם איגוד האינטרנט הישראלי ועמותת אשנ'ב, עוברים תלמידים, מורים והורים מפגשים מיוחדים בנושאי 'גלישה בטוחה'. בפרויקט המקיף, שנערך בעידודה הפעיל של ראש העיריה, מרים פיירברג-איכר, לוקחים חלק אגף החינוך, אגף הנוער, ועד הורים עירוני, פרוייקט 'עיר ללא אלימות' ומועצת הנוער העירונית.

עיריית נתניה הודיעה כי היא מקדישה את חודש ינואר 2010 לקידום המודעות לשימוש נבון באינטרנט. במסגרת חודש המודעות 'בנתניה גולשים על הגל הנכון', שנערך בשיתוף עם איגוד האינטרנט הישראלי, מתקיימת בעיר פעילות ענפה הכוללת הכשרת אנשי מקצוע מתחומי החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי וקורסים והדרכות שנערכות בבתי ספר ברחבי העיר, במתנ'סים ובתנועות הנוער, במסגרתם מודרכים מורים, מדריכים, תלמידים והוריהם במפגשים ייעודיים בנושאי 'גלישה בטוחה'.

בפרויקט המקיף, שנערך בעידודה הפעיל של ראש העיריה, מרים פיירברג-איכר, לוקחים חלק אגף החינוך, אגף הנוער, ועד הורים עירוני, פרוייקט 'עיר ללא אלימות' ומועצת הנוער העירונית. בסיום חודש המודעות יערך כינוס לציון היום הבינלאומי לגלישה בטוחה תחת הכותרת 'בנתניה גולשים על הגל הנכון', שייערך ביוזמת איגוד האינטרנט ב- 16 בפברואר 2010 במכללה האקדמית נתניה ויעסוק בהיבטים שונים של 'החיים ברשת' ובחשיפת תערוכת כרזות של נציגי מועצות תלמידים - תוצרי חודש המודעות בנתניה.

'המחשב והאינטרנט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו', אומרת פיירברג-איכר. 'אנו עדים לצורך בשימוש מושכל בטכנולוגיות המידע והתקשורת ומגוון השירותים והשימושים, לצד בעיות וסכנות שהאינטרנט מציב בפני הקהל הרחב ובמיוחד לבני הנוער. העיר נתניה, שמובילה מדיניות של קידום המודעות לשימוש נבון ברשת לקחה על עצמה לקדם ולעודד את המודעות לגלישה בטוחה יותר בכלל מערכת החינוך העירונית בקרב תלמידים, מורים והורים'.

'הסייברספייס הוא בית גידול נפלא למוחות הצעירים שרוצים להרחיב את האופקים. באינטרנט ניתן למצוא מידע וידע על העולם, תרבויות, שפות, מדע, ספרות, אמנות ומה לא', אומר רימון לוי, נשיא איגוד האינטרנט הישראלי. 'אבל, יש כאן גם אתגרים לא קלים. השימוש באינטרנט על אינספור תכניו חושף אותנו ואת ילדנו גם לאלמנטים בעייתיים הדורשים זהירות, כפי שקורה גם בחיים האמיתיים. צריך ללמוד את קודי ההתנהגות בתרבות הדיגיטאלית החדשה המתפתחת, להתמודד עם אנשים המנסים לרמות או לפגוע בנו, בין באמצעות אימוץ כללי התנהגות זהירים וחשיבה ביקורתית, הן שלנו והן של ילדינו ובין בהעלאת המודעות הציבורית'.

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved