חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


תיאטרומיקס - הקייטנה הייחודית חוגגת עשור בתיאטרון חולון


תיאטרון, קומיקס ואיור השנה גם סדנה להפקת וידיאו קליפ בין התאריכים 5-23 יולי בחולון - בימים אלה החלה ההרשמה לקייטנת תיאטרון חולון תיאטרומיקס תיאטרון, קומיקס ואיור, החוגגת השנה עשור לקיומה.

בקייטנה המיועדת לילדי כיתות א' עד ח', נחשפים הילדים לאמנויות הבמה, רוכשים כלים והתנסות בסדנאות: תיאטרון, שירה, איור, קומיקס, איפור, כוריאוגרפיה, בובנאות ותפאורה. הקייטנה מתקיימת במתחם הממוזג והמאובטח של תיאטרון חולון, בימים א' עד ה' בין התאריכים 5 – 23 ביולי, בין השעות 8:00-13:00 כולל ארוחת בוקר.

בצוות המדריכים אנשי מקצוע, רובם ככולם מתחום התיאטרון, האמנות והבמה. הצוות בוחר סדנאות ייחודיות ושוקד שבועות כימים, כדי להעשיר ולגוון את התכנים הנלמדים בקייטנה.

השנה, לראשונה נוספה סדנה חווייתית להפקת וידאו קליפ, המכניסה את הילדים אל מאחורי הקלעים של עולם הקולנוע. במהלך הסדנה יופק וידאו קליפ לכל קבוצה משלב התכנון, הכנת האביזרים, האיפור וצילום הקליפ. הסרטים שיופקו יעברו עריכה. והתוצר הסופי, ישולב ויוקרן במהלך הצגת הסיום. 'אנחנו מנסים בכל שנה לחדש ולהעשיר את תחומי הסדנאות בכדי לגרום לילדים לחוות חוויה ייחודית ויוצאת דופן' מציינת מנהלת הפרויקטים בתיאטרון חולון דנה פייר ומוסיפה 'אנחנו לא עורכים שום מבחני קבלה ומאפשרים לכל ילד הזדמנות שווה'.

סדנת התיאטרון מנוהלת על ידי הבמאי והמורה לדרמה רובי קסוס ובמסגרתה יחשפו הילדים לדרכים לפיתוח היצירתיות, הדמיון הגשת טקסט ,עבודה על דמויות, שימוש בתלבושות ואביזרים את הסדנה מלווה.

סדנת האיור והקומיקס מנוהלת על ידי המאייר והקריקטוריסט הידוע דודי שמאי שילמד את הילדים הבעות פנים, איור ספרי ילדים, קריקטורות של דמויות, ובניית טיפוסים שונים. הנושאים מותאמים לפי קבוצות הגיל השונות.

בסדנת הכוריאוגרפיה יעבדו הילדים עם אנשי מקצוע ויכינו את הצגת הסיום ביחד עם הבמאי עידן גרין שיעבוד אתם על על הגשת טקסט ושיר, שירה, מקצבים, קולות הרמוניות שישולבו במופע המסכם.

עוד תתקיימנה במסגרת הקייטנה:סדנת הבובנאות בה יכינו הילדים בובות, סדנת האיפור, בהנחייתה של המאפרת, ורד גרנדיר, ילמדו ותנסו הילדים באיפור במה,סדנת תפאורהבהדרכת מרים וקנין,בה ילמדו הילדים גם על הנעשה 'מאחורי הקלעים', ויבנו במה שתשמש אותם להצגת תיאטרון בובות, אותה יציגו בפני חבריהם במהלך ימי הקייטנה.

גולת הכותרת תהיה הצגת הסיום במהלכה יופיעו הילדים במופע איכותי שבו יבוא לידי ביטוי כל הידע וההתנסות שצברו בקייטנה ייחודית זו.

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved