חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


עו'ד עופר שחל הוציא ספר ילדים חדש

עו'ד עופר שחל, יו'ר חברת 'אחוזות החוף', הוציא ספר ילדים חדש ומפתיע להתמודדות עם פחד במה בקרב ילדים, בהוצאת אופיר. לדבריו, הספר מעניק כלים להתמודדות עם אחת הבעיות הקשות של ילדים בכל גיל, בעיית הביישנות מול אורחים המגיעים הביתה, ומול קהל רחב של ילדים ומבוגרים.

עו'ד שחל, נשוי +3, חבר של קבע בתכנית 'המקצוענים' של ערוץ 10, מהמומחים הבולטים בישראל לבתים משותפים, אשר משמש כיועץ המשפטי של תיאטרון הקאמרי וכחבר הועד המנהל של קרן ת'א לפיתוח, הוציא את ספרו במסגרת הוצאת 'אופיר' המתמקדת בסופרים בתחילת דרכם.

עו'ד עפר שחל נולד לדבריו ללא היכולת להופיע מול קהל או מצלמה. 'בצעירותי הייתי ביישן מאוד והשתדלתי להימנע מכל התבלטות' אומר עו'ד שחל. 'האינטראציות החברתיות שלי היו יותר 'אחד על אחד' ונמנעתי מלהיסחף אל מרכז ההתרחשות ותשומת הלב'. לדבריו, עם ההתבגרותו הבחין שחל שהתכונה הזו מונעת ממנו להתפתח. הוא התחיל לעבוד על עצמו בתהליך לא קצר, עד אשר התגבר לדבריו על פחד הקהל שלו. 'היום זה נראה לי קל וטבעי, אך לא שכחתי איך היו מתלהטות ומתלקחות הלחיים שלי, בכל פעם שהזרקור כוון עלי' אומר שחל.

הקסם שמשכיח את הפחד - הרצון לסייע לילדיו בפרט, ולכלל הילדים והמתבגרים להתגבר על פחד הבמה, הוביל את עו'ד שחל לכתיבת ספרו 'דניאל הגדול' אשר פונה לילדים ולמבוגרים כאחד.
שחל מספר על התמודדות עם פחד במה דרך עיניו של ילד בן 5 אשר מתבייש ומסמיק כשהוא צריך לברך את חברו הטוב ליום הולדתו. 'מבחינתי זו כמעט אוטוביוגרפיה. אני זוכר כיצד למדתי להתגבר על פחד קהל, ואם הספר יעזור לילדים ובכלל לאנשים אחרים, להשתחרר מול קהל, עשיתי את שלי', אומר עו'ד שחל.

גם עורך דין, גם פילוסוף - עו'ד עופר שחל, שותף במשרד עורכי דין שחל את האזרחי, הוא אחד המומחים הבולטים בתחום הבתים המשותפים בישראל, משרדו מטפל גם ברשלנות רפואית ונזיקין. בנוסף, משמש שחל כיו'ר חברת אחוזות החוף, כחבר הועד המנהל של קרן ת'א לפיתוח, וכיועץ המשפטי של תיאטרון הקאמרי.

אלא שאת דרכו החל שחל דווקא בתחום הספרות והפילוסופיה. הוא סיים בהצטיינות תואר ראשון ושני בפילוסופיה וספרות באוניברסיטה העברית, במקביל ללימודי המשפטים. בשנות ה-80' כבר פירסם שחל ספר שירים 'מזימת חשיפה', ובהמשך כתב רבות בעיתונות והינחה תוכנית ייעוץ משפטית ברדיו.

הספר 'דניאל הגדול', יצא בחודש ספטמבר בהוצאת 'אופיר', במסגרת סדרת ספרי הביכורים של יוצרים ישראלים, אותה עורכת ההוצאה.

'אופיר – בית הוצאה לאור' מתמחה בקידום סופרים ישראליים בתחילת דרכם.

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved