חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


חדש: כסא בטיחות חדשני מבית דוקטור בייבי

תינוק חדש שנולד מביא אושר רב להוריו החל מרגע הגעתו לאוויר העולם, בד בבד עם הטיפול בגדילתו וצמיחתו, עסוקים ההורים במציאת פתרונות בטיחות שישמרו עליו מכל רע. אחד מהמוצרים החיוניים לכל זוג הורים עם תינוק הוא מושב בטיחות לרכב והתחום הולך ומתפתח. כעת מכריזה רשת דוקטור בייבי כי פיתחה מוצר בטיחותי חדש לבטיחות התינוק בנסיעה: סלקל לרכב עם התקן ISOFIX.

לא רבים מודעים לכך כי בכל הרכבים ששנת ייצורם 2002 ואילך, מצוי התקן ISOFIX, בהתאם לתקן ISOFIX . ההתקן מורכב משתי טבעות מתכת הנמצאות במושב האחורי של הרכב ומחוברות ישירות לשלדת הרכב.

להתקן זה בדיוק מתחבר בסיס ISOFIX הכולל מנגנון התקנה פשוט ונוח, המאפשר חיבור מושבי בטיחות וסלקלים, בקליק אחד, באופן פשוט וידידותי, ללא שימוש ברצועות כלל.

סלקל ISOFIX שפותח לאחרונה במעבדות 'דוקטור בייבי' בישראל מבוסס על טכנולוגיה חדשנית, הנמצאת כבר בשימוש ברוב המדינות המתקדמות בעולם.

שלוש הגנות מיוחדות הופכות את סלקל ISOFIX של דוקטור בייבי לבטיחותי ביותר הקיים בשוק:

1. בסיס הסלקל מחובר ישירות לשלדת הרכב – דבר המעניק בטיחות מקסימלית לתינוק ונוחות מקסימלית להורה שאינו צריך לחבר ולשחרר רצועות בכל פעם שיש צורך בהוצאת הבסיס מהרכב.

2. רגלית אחורית מיוחדת הורדת מהבסיס אל רצפת הרכב מעניקה חיזוק נוסף ליציבות הסלקל ומפחיתה טלטולים במקרה של תאונה או בלימה .

3. כנף אחורית מיוחדת עולה מהבסיס אל מושב הרכב ומעניקה חיזוק נוסף ליציבות הסלקל ומונעת טילוטלים במקרה של תאונה או בלימה.

יתרון מרכזי נוסף של 'סלקל ISOFIX של דוקטור בייבי', הוא נוחות השימוש להורה המאפשרת ניידות. מסתבר כי מרבית התאונות מתרחשות ליד הבית, במהירות ממוצעות של 35 קמ'ש. כמו כן, התנגשות במהירות של 5 קמ'ש בלבד יכולה להרוג תינוק שאינו חגור כנדרש.

שימוש בכיסא בטיחות/סלקל מתאים, יכול למנוע 90% מהפציעות ו- 70% ממקרי המוות. במשפחות צעירות רבות יש יותר מרכב אחד בשימוש, ולעיתים ההורים מתעצלים להעביר את הסלקל מרכב אחד למשנהו, או להתקין את הסלקל כיאות, בגלל האופרציה המורכבת הכרוכה בדבר. אין כך הדבר עם סלקל ISOFIX של דוקטור בייבי. העברת סלקל מרכב לרכב קלה ופשוטה בקליק אחד. בלחיצה קלה ניתן לשחרר את הסלקל מהתקן ה-ISOFIX, ולנייד את הסלקל מהרכב.

גם במקרים בהם התינוק ישן בנעימים בתוך הסלקל ברכב, אין כל צורך להעירו או להעבירו מהסלקל לעגלה, כיון שהסלקל מתחבר בקלות לכל העגלות מהמותגים השונים המשווקות על ידי דוקטור בייבי.

מנכ'ל 'דוקטור בייבי', ניצן ישראלי: 'בכל המדינות המתקדמות בעולם כבר נהוג להשתמש במושבי בטיחות וסלקלים על בסיס התקן ISOFIX על מנת להבטיח את הבטיחות המרבית לתינוק יחד עם נוחות השימוש. השקענו משאבים רבים על מנת לפתח סלקל ISOFIX המתאים במיוחד לתינוק הישראלי, מעניק הגנה משולשת.


**כעת מבצע היכרות ברשת 'דוקטור בייבי': כל הרוכש סלקל ISOFIX מקבל מתאם ISOFIX נוסף חינם [לרכב השני].


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved