חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- נסיעה לחוויה רומית קדומה בעין יעל ירושלים

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


הפעלה תנועתית לגיל הרך

השבוע יצא למדפים ספרו החדש של ד'ר אפי הרנוי המדבר על הפעלה תנועתית לילדים בגיל הרך. הרנוי בעל תואר Ph.D בחינוך גופני בהתמחות תנועה לגיל הרך. הגישה החינוכית שפיתח והנהיג במהלך השנים, ואשר חלק מיסודותיה מובאים בספר זה, הפכה אותו לאחד האנשים המובילים בארץ בתחום התנועה לגיל הרך וסייעה להעלות את המודעות לחשיבותו של התחום ולקידומו בקרב הורים ואנשי מקצוע.

ספר זה מיועד לכל מי שתנועת הילד קרובה ללבו: מחנכים ומורים לחינוך גופני, מדריכי תנועה לגיל הרך, גננות, אנשי מקצוע העוסקים בספורט טיפולי והורים החפצים להפעיל את ילדיהם במשחק ובתנועה.

הספר מציע מגוון רחב ביותר של פעילויות בתנועה, בדרך כלל ללא צורך באביזרים מיוחדים, והפעלת הילדים בחצר הגן תוך שימוש בעזרים המצויים בכל גן ילדים. כל הפעילויות משמשות מנוף ליצירת שינוי בהתפתחות ובהתנהגות המוטורית של הילד הנע והפועל במרחב.

עושר התנועה והמשחק, כפי שמוצע בספר זה, מציב בפני הילדים אתגרים, מפתח את דמיונם, מחדד את תחושת הביטחון העצמי שלהם ומגביר את המוטיבציה לפעילות ולתנועה ואת ההנאה מהן.

כמו כן נועד הספר גם להעשיר את הידע התיאורטי של הקוראים ואת הבנת ההשפעה שיש לפעילות תנועתית מגוונת ועשירה זו על התפתחות הילד.

המחבר, ד'ר אפי הרנוי, הינו בעל תואר Ph.D בחינוך גופני מטעם מכללת סמינר הקיבוצים בהתמחות תנועה לגיל הרך. במקביל הוסמך לעבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים בגני ילדים, בחטיבות הביניים ובחוגים פרטיים. כמו כן הוא הוסמך לטיפול באמצעות שחייה שיקומית והידרותרפיה ועבד במרכזי שיקום כמו הבריכה השיקומית בבית-החולים שיבא בתל-השומר והמרכז לספורט טיפולי בחולון.

ב-2003 הוסמך כבעל תואר M.A. בחינוך גופני מטעם המכללה לחינוך גופני ולספורט במכון וינגייט ואוניברסיטת חיפה, בהתמחות בפיזיולוגיה של המאמץ ובביומכניקה בילדים. בשנת 2006 סיים את לימודי הדוקטורט שלו באוניברסיטת Philosopher Constantine The שבסלובקיה בתחום החינוך בהתמחות בפסיכולוגיה חינוכית והתפתחותית.

כתב עשרות מאמרים מקצועיים בכתבי עת רבים. השתתף בתכניות טלוויזיה ורואיין בכתבי עת בנושאים כגון: תנועה וספורט בגיל הרך, הבדלים בין המינים, חינוך ילדים, השמנת ילדים, הקניית הרגלי שינה, פעילות גופנית בבית, תזונת ילדים, סמכות הורים ועוד.

ניהל פורומים מקצועיים באינטרנט. הגישה החינוכית שפיתח והנהיג במהלך השנים, ואשר חלק מיסודותיה מובאים בספר זה, הפכה אותו לאחד האנשים המובילים בארץ בתחום התנועה לגיל הרך וסייעה להעלות את המודעות לחשיבותו של התחום ולקידומו בקרב הורים ואנשי מקצוע.

בעל חברת 'יופי-טופי: שירותי חינוך וספורט', המפעילה מגוון של חוגים לגיל הרך בתנועה, ביוגה, בשיאצו ועוד במאות גני ילדים, צהרונים ומרכזים קהילתיים.

* מחיר הספר בחנויות הינו 99 שקלים.

* הנחה מיוחדת ללקוחות שיזמינו את הספר דרך האתר 'ילדים שלי', במחיר מבצע של 85 שקלים.

* המעוניין במשלוח בדואר ישראל רשום יוסיף 10 ש'ח.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר עם ד'ר הרנוי במייל שכתובתו
yofi-tofi@bezeqint.net


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved