חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


מטפסים לפסגה

עמותת 'פסגה' לטיפוס ספורטיבי בת'א, תארח את אליפות ישראל בטיפוס ספורטיבי לילדים, נוער ובוגרים. התחרויות יתקיימו בחול המועד פסח, בקיר העולימפוס, בפארק הירקון ,ת'א, בימים ה-ו' בתאריכים 24.4.08-25.4.08 , [ החל משעה 09.00 בבוקר ובמהלך יום ה'- תחרויות המוקדמות ויום שישי – הגמר-עד הצהריים]. התחרות מציעה בילוי משפחתי מאתר ומעניין בפסח הקרוב ופתוחה לציבור הרחב.


בתחרויות האליפות ישתתפו ילדים ובוגרים מכל רחבי הארץ, מגילאי 8 ואילך. במקום יתקיים הפנינג ססגוני רב משתתפים.

ד'ר עמיר סולד, יו'ר החדש של עמותת פסגה, מארגנת ומארחת אירוע אליפות ישראל אומר כי, ספורט הטיפוס על קיר מלאכותי, הינו ענף ספורט אתגרי שתפס תאוצה בשנה וחצי האחרונות. לדבריו, זהו ספורט המחנך להוגנות, דבקות במשימה ועמידה בלחצים ובאמצעות אירוע האליפות קיימת שאיפה להעלות את המודעות לספורט זה , המקרב לבבות ומחנך למצויינות.

במסגרת פעילות עמותת פסגה, מארחת העמותה נערים בתכנית 'מאמנים לחיים' בכפר הירוק, נוער עיוור וילדים מהמתנס היהודי ערבי ביפו. כולם הוזמנו להתנסות בחוויות הטיפוס .חברי נבחרת הנוער של עמותת 'פסגה' יהיו המדריכים של נוער זה באירועים המתוכננים בחודשים הקרובים.

עמותת 'פסגה' לטיפוס ספורטיבי בת'א הינה עמותה אשר הוקמה לצורך עידוד ספורט הטיפוס בתל אביב. העמותה מפעילה נבחרת טיפוס לנוער ומבוגרים, שחלק ממתחריה חברים גם בנבחרת ישראל לטיפוס והגיעו להישגים בינלאומיים כולל מקומות מכובדים באליפות אירופה לנוער. מאמן הנבחרת, עוז סקופ, הוא מבכירי המאמנים לטיפוס בישראל ואחד היחידים המוסמכים לתפקד כמאמן טיפוס על ידי מכון וינגייט וגופים מוכרים באירופה

ספורט הטיפוס הספורטיבי מחנך למצוינות, דבקות במטרה ועמידה בקשיים. המטפס למעשה מתמודד עם קושי פיזי רב ועם עצמו ומגבלותיו. עליו להכיר את מגבלותיו ולהתמודד איתן, ובכך הספורט בונה אישיות המוכנה להתמודד עם קשיים באופן ישיר. בנוסף, מכיוון שהמטפסים נעזרים תמיד במטפס נוסף המאבטח בעזרת חבלים את המטפס כדי למנוע את נפילתו, האימון בטיפוס מלמד עזרה הדדית, תיפקוד בצוות ואמון בזולת. האווירה באימונים והתחרויות תמיד טובה, וגם ספורטאים המתחרים זה בזה בתחרויות נוהגים בהגינות ומעודדים זה את זה להצליח.לאור יתרונותיו של ספורט הטיפוס והאפשרות להשתמש בו ככלי חינוכי, העמותה שמה כמטרה עידוד ספורט הטיפוס בקרב אוכלוסיות מגוונות.

אחת מגולות הכותרת של אירועי הטיפוס של נבחרת 'פסגה' היא כאמור אירוח אליפות ישראל בטיפוס ספורטיבי שתיערך בקיר עולימפוס בחול המועד פסח.


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved