חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


שיתוף פעולה בין מטרנה וצומת ספרים

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי של חברת מטרנה ורשת צומת ספרים יושק קמפיין אינטרנטי שבו סופרים מובילים מקריאים את ספריהם לקטנטנים. בין הסופרים: אבירמה גולן, אשכול נבו, שירלי יובל-יאיר, ורד אידה-שלאוזנר, שולה מודן ויונתן יבין

מטרנה, החברה המובילה בתחום המזון לתינוקות ופעוטות, משיקה פעילות ייחודית בשיתוף פעולה עם רשת צומת ספרים. שיתוף הפעולה בין מטרנה לצומת ספרים נעשה במטרה להדגיש את החשיבות ולעודד את ההורים ליהנות וליזום פעילות משותפת עם הילדים, שבמרכזה חווית קריאת הספרים כבר מהגיל הרך.

במסגרת הפעילות , הוקמו פינות ייעודיות לצורך קריאה, עיון, משחקים והפעלה לשימוש חופשי של הורים ופעוטיהם. בנוסף, הוזמנו סופרים ידועים, כגון: אבירמה גולן, אשכול נבו, שירלי יובל-יאיר, ורד אידה-שלאוזנר, שולה מודן ויונתן יבין, לספר את סיפוריהם לקטנטנים.

הסופרים הגיעו לפינות הקריאה המיוחדות בסניפי צומת ספרים ל-'שעת סיפור', הקריאו את הסיפורים אותם כתבו, וצולמו לסרטוני וידאו אשר יופצו לאמהות וילדים ויעבירו את החוויה המוחשית של קריאת הספרים במסגרת הקמפיין המשותף לצומת ספרים ומטרנה שיעלה החל מתאריך ה- 1.2.11 באתר מטרנה – www.materna.co.il ובעמודי הפייסבוק של שתי החברות.

שיתוף הפעולה בין מטרנה לצומת ספרים נעשה במטרה לעודד את התפתחות ההנאה מקריאה בקרב ילדים בגילאי הינקות ויצירת קשר בין חווית הקריאה והסיפור.

במסגרת פרויקט 'מספרים לקטנטנים', יתקיים גם מבצע ברשתות צומת ספרים, החל מה-1 לפברואר. במסגרת המבצע, כל המגיע לאחד מסניפי רשת צומת ספרים עם כפית מדידה של מטרנה, ייהנה ממבצע של שני ספרי ילדים ב-60 שקלים, מתוך מגוון של למעלה מ-55 ספרי ילדים שבחנויות.

אורלי רגב, סמנכ'ל שיווק מטרנה: 'אנו במטרנה רואים עצמנו כמלווים את האם לאורך שלבי ההתפתחות של תינוקה במגוון פעילויות ותכנים הרלוונטיים לכל שלב ושלב. הקריאה לפעוט הינה חוויה מפתחת, משתפת ומהנה לשני הצדדים, ושיתוף הפעולה של מטרנה עם צומת ספרים מאפשר לנו לתת לאמהות את הכלים להרחבת ההנאה מקריאה משותפת'.

  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved